1991 yılı sonu itibariyle kuruluşu gerçekleştirilen firmamız, FIRÇA, ISPATULA, RULO gibi vazgeçilmez boya yan malzemelerini kendi tesislerinde üreten ve satışa sunan saygın ve seçkin firmalardandır.

Firmamız faaliyete başladığı ilk günden itibaren "özünde sözünde doğruluğu ve dürüstlüğü",  "en üst düzeyde kaliteyi", "müşteri memnuniyetinde devamlılığı" ve "üretimde ve ürünlerde daimi surette yeniliği", "alternatif çeşitliliğini" prensip edindiğinden kuruluşundan bugüne kadar geçen uzun zaman içerisinde FIRÇA, ISPATULA, RULO ve benzeri vazgeçilmez boya yan malzemelerinin satın alımında Yurtiçinde ve Yurtdışında tercih edilen sayılı ve saygın Markalardan biri olmayı başarmıştır.Günden güne de ihracat düzeyi artan bir trend izlemektedir. 

Tesislerimizde A` dan Z` ye kendi emek ve dizaynlarımızla kaliteden taviz vermeden kılı kırk yararak ve müşterilerden gelen talipleri de dikkate alarak ürettiğimiz tescilli tüm boya yan malzemelerimiz Yurtiçi ve Yurtdışında
(Ortadoğu, Asya ve Avrupa ülkeleri vs) birçok saygın müşterilerimize gecikmeksizin ulaştırılmaktadır.

Üretim, satış ve pazarlamada kaliteyi ve yeniliği, ticarette dürüstlük ve güvenirliliği ilke edinmiş firmamızın müşterisi bulunan değerli birçok kurum ve kuruluşların da haklı olarak beğenilerini ve takdirlerini de almaya devam etmektedir. 

Dünya ve Ülkemiz Ekonomisinde yaşanan malum haksız rekabet koşulları dahi, "kalitenin zaman içerisinde ekonomik getirisinin önemi" sebebiyle kalitenin ve kullanışın yüksek düzeyde sağlandığı ürünlerimize yönelişi engelleyememiş, aksine kalite ve vasat ürün arasındaki farkı ortaya koymaya hizmet etmiştir.
 
Yurtiçi ve Yurtdışında 180` i aşkın saygın ve seçkin müşteri portföyü bulunan firmamızla çalışan diğer firmaların zaman içerisinde ürün güvenirliliğinin verdiği haz ve getirisi ile müşteri portföyümüz daha da gelişerek artmaktadır.
Avrupa Birliği ve Dünya Ekonomisinin hızla gelişimi karşısında Türkiye dışında da firmamızın etkinliği gün geçtikçe artmakta,yurtdışında da tercih edilen Markalar arasına kalıcı bir şekilde yerleşmeye başlamıştır.
 
AKRULO, adı üzerine temizlik ve dürüstlük üzerine kurulmuş, devamlı ilerlemeyi, ilerlerken çalıştığı firmaları da daha ilerilere taşımayı hedef edinmiş saygın, dürüst firmalardandır. 
 
Tüm çalışanları ile durdurak demeden kendi tesislerinde/fabrikasında üretimini de artan taleplerle doğru orantılı olarak arttırarak devam ettiren ve ülke ekonomisinin ve sanayisinin daha da ileriye taşınmasını ilke edinmiş olan
firmamız çalışmalarını günden güne daha da zenginleştirerek ve araştırmalarını daha da kaliteli üretim üzerine yoğunlaştırarak sanayide haklı olan saygınlığını kazanmaktadır. 

Firmamız, daha yapılacak çok işin olduğunun bilinciyle ülke ekonomisine işveren ve vergi mükellefi olarak katkıyı daha da yükseklere yaptığı satış ve ihracatlarla taşımayı arzulamaktadır.

 

 
 
Adres: Velibaba mah. umut sok no:17 PENDİK-İST Telefon: 0216 307 01 53-54-55 (Pbx) Fax: 0216 307 01 56 *Email: akrulo@akrulo.com